Welcome

Tento web slouží k mé prezentaci

Nabídka / Technika

Nabídka:

> > > Dj-ing -  Míchání z profesionálních přehrávačů " PIONEER CDJ 100s" a to  samozřejmě vše z originálních cd nosičů...

- Styl Hudby: DANCE, TRANCE, ITALO DANCE, HOUSE, R& B, POP, ROCK, CZ & SK

> > > Moderování - Maturitních plesů, firemních večírků a jiných společenských akcí na profesionální úrovni !!!

Pozn. Samozřejmě k tomu všemu patří i pořádání dětských i dospěláckých :o)  akcí, jako jsou např: Maškarni a Mikulášská odpoledne, dětské dny, hasičské a jiné soutěže, či soukromé večírky typu oslav narozenin, svateb, atd !!!

 

Technika:

*    2x Profesionální přehrávače Pioneer CDJ 100s

*    Mixážní pult  Numark  DM3002X

*    Sluchátka Technics RP-F290 stereo

*    Bezdrát. Mikrofon RH SOUND KST-5U

Jsem ochoten zajistit profesionální zvukovou aparaturu o výkonnosti 3-10kw, dále pak světelné parky, hlavice, scany, stroboskopy, lasery, pary, zrcadlové koule, mlhovače, bublinkovače, videoprojekce, přehrávače  a jiné doplňky...

 


 

Mé zkušenosti s CD přehrávači:

 

Pioneer CDJ 100s je opravdu špičkovým výrobkem. Na trhu je už pěkně dlouho a za tu dobu si našel obrovskou spoustu příznivců, neboť žádný jiný přehrávač na českém trhu nebyl schopen nabídnout obdobný poměr cena/spolehlivost/výkon jako právě CDJ 100s. Tento přehrávač svojí výbavou uspokojí každého, kdo se definitivně rozhodl, že hudbu nebude jen pouštět, ale chce jednotlivé tracky míchat dohromady. Uprostřed přehrávače je kolo o velikosti 10 cm, zvané Jog Dial. Tím se nastavuje Cue bod, tedy přesné místo, odkud se spustí přehrání tracku nebo se během přehrávání skladby dá dorovnat rozdílná rychlost, přibližně jako práce s gramofonem. Dále se tímto kolečkem ovládají zvukové efekty, kterých má CDJ 100s celkem 3 - Jet, Zip, Wah. CDJ 100s má dokonalý a pohotově reagující pitch control, tj. tahový regulátor pro změnu rychlosti přehrávání. Velký přehledný display v horní části nese informace nejen o tracku, ale vedle času ukazuje i polohu, ve které se přehráváná skladba nachází. Spustit přehrávání lze také přímo z mixážního pultu funkcí Fader Start. Master tempo slouží pro změnu rychlosti bez skreslení. Rozsah ovládání rychlostí je +/-10%, +10%/-16%, přičemž kroky nastavení rychlosti jsou 0,1% při +/-10%.


Proč si myslím, že je nejlepší, když je nejlevnější?
Podle mého názoru je CDJ 100 nejlepším řešením jak pro mobilní, tak pro klubové DJs.
Jednotka má otvor pro vkládání CD na přední straně. To znamená, že tam nejsou žádná dvířka, tudíž nehrozí jejich rozbití! Načtení CD a tracku trvá po vložení zhruba 4 sekundy, což je rychlejší než u jakéhokoli jiného produktu na trhu.
CD jednotka má něco jako paměť, takže i když poskočí nebo přeskočí, na hudbě to není znát! Jedna taková mi spadla z DJ police asi půl metru a dopadla na zem, a přesto nepřeskočila! Můžete s nimi hrát dokonce vzhůru nohama jako extra party trik!

Pioneer, na rozdíl od Denonu, má také jog kotouč, což je velká gumová podložka na vrchu jednotky. Pohybováním tohoto kotouče můžete ovládat nejen tempo, ale i efekty.Efekty obsažené v téhle jednotce jsou:
Jet – Zvuková vlna je vytvořená přidáním SHORT DELAY /krátké opoždění/. Je to stejné jako efekt FLANGER, který DJ vytváří použitím dvou analogových gramofonů.
Zip- Pitch vydávaných zvuků je možné změnit bez toho, abyste měnili tempo. Snížení pitche jog kotoučem vyvolá zvuk připomínající zpomalení analogového gramofonu(Efekt brždění).

Jakmile jsem tento produkt zakoupil, staly se přehrávače "PIONEER"  mým největším miláčkem  :o)