Welcome

Tento web slouží k mé prezentaci

Reporty / Recenze

Tento web podporuje tyto skvělé a neopakovatelné akce !!!

 


 

GROOVE COVERAGE

VYDÁVAJÍ 2 CD

NEJVĚTŠÍCH HITŮ A VYSTOUPÍ

V

ČR!


Výborný německý taneční projekt Groove Coverage vydává v současné době nové 2 cd plné těch největších tanečních hitů a při této příležitosti se také představí svým českým fanouškům a to 21. března 2008 v Českých Budějovicích v klubu Lucerna a hned den na to tedy 22. března ve Skořenicích u Chocně v klubu Roxet.

Těšit se můžete na vystoupení zpěvačky Mell, která zazpívá ty největší hity:

 GC - God Is Girl, Holly Virgin, 21 st Century Digital Girl, Because I Love You, Poison, Moonlight Shadow...

Určitě si tato vystoupení nenechte ujít bude vynikající show!!

 


 

 

 ALEX C.

 míří z prvního místa německé singlové hitparády do Českých Budějovic

DJ set ALEX C. & MIKE MH4 + křest nového alba ALEX C. – Euphorie.

Středa 7.5.2008 – Disco LUCERNA – České Budějovice

více na

www.lucernacb.cz

Hvězdný DJ a producent ALEX C., který aktuálně boduje ve všech evropských tanečních a rádiových hitparádách s megahity “Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt” a “Dokttorspiele” navštíví ve středu 7.5.2008 Českobudějovickou diskotéku Lucerna. Plnými doušky si můžete vychutnat jeho jedinečný DJ set. Sekundovat mu bude jeho německý kamarád DJ a producent MIKE MH4.

ALEX C. je producentem stojícím za úspěchy tanečních formací U96, ATC, nebo Right Said Fred, zároveň je v  současné době nejvíce bookovaným německým DJem. Jeho vystoupení bude obsahovat i křest nového tanečního alba Euphorie. Jelikož je ve čtvrtek 8.5. státní svátek, věříme, že si show ALEXe C. ve středu v Lucerně užijete naplno!

 


 

FLOORFILLA

 (DJ Cerla & MC Momo)

míří do Lucerny v Českých Budějovicích

 

Sobota 31.5.2008 – Diskotéka LUCERNA – České Budějovice

více na

www.lucernacb.cz

 

Italský DJ CERLA a černý MC MOMO tzn. skvělý italský projet FLOORFILLA ovládne za několik málo týdnů diskotéku LUCERNA v Českých Budějovicích. Jedinečný, energií našláplý DJset DJe Cerly bude doprovázet pekelný výkon černého MC Moma. Připomeňme si megahity “Le Delire”, “Technoromance”, “Antem 1,2,3,4,5” a mnoho dalších skvělých tanečních pecek. Prostě Italská Floorfila, vždy věděla, jak to správně rozbalit. Na tuto italskou dvojici se můžete těšit zanedlouho v českobudějovické diskotéce LUCERNA!
 
 

BARACUDA

(DJ Toby Sky)

vystoupí v Českých Budějovicích

 

Sobota 21.6.2008 – Disco Lucerna – České Budějovice

více na

www.lucernacb.cz

 

Toby Sky - producent a DJ projektu BARACUDA to těsně před letními prázdninami rozbalí se svým “Hands Up” DJ setem v  diskotéce LUCERNA v Českých Budějovicích. Němecý project BARACUDA má na svém kontě mnoho tanečních megahitů. Připomeňme si veleúspěšné singly  „La Di Da“, „Ass Up“, „I Leave The World Today“, „Damn“, nebo čerstvou novinku z kuchyně dje Toby Sky s názvem „I Will Love Again“. Fanoušci progresivní taneční muziky se jistě mají na co těšit – BARACUDA vystoupí poprvé v ČR.

!!! POZOR !!!

 

Sensation White - Bílý fenomén se vrací do Prahy v květnu 2008 Sensation White - The World´s Leading Dance Event - navštíví po roce Českou republiku. V sobotu 31. května 2008 zažije pražská Sazka Aréna již druhé pokračování této nejslavnější světové taneční akce, která se letos stala nezapomenutelným zážitkem pro 15.000 návštěvníků v bílém. Vzhledem k obrovskému zájmu návštěvníků a skutečnosti, že akce byla beznadějně vyprodána dva měsíce předem, přistoupila pořadatelská agentura United Music k určitým změnám v uspořádání arény, které umožňují navýšení celkové kapacity akce, která je však i nyní omezena na 17.500 návštěvníků. Vstupenky na Sensation budou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket v několika kategoriích. Základní vstupenky na plochu a tribuny v prvním patře budou v prodeji ve třech cenových úrovních. První vlna 3000 ks vstupenek bude v prodeji za 990 Kč, a po jejich vyprodání se cena zvýší na 1250 Kč. Poslední vlna vstupenek bude v prodeji za 1500 Kč. Tyto ceny jsou uvedeny bez manipulačních poplatků. I tentokrát budou v prodeji vstupenky Golden, které navíc umožňují využít výhod klubového patra arény. Prodej vstupenek by měl být spuštěn ještě před Vánoci, tzn. v průběhu příštího týdne. Přesný termín zahájení prodeje bude oznámen na stránkách www.unitedmusic.cz a www.sazkaticket.cz. Vizuální téma a show budou stejné, jaké byly letos v červenci představeny v Amsterdam Aréně. O hudební program se postará šest DJských hvězd, prezentujících současný zvuk stylů jako house, trance a tech-trance. Kompletní line-up bude oznámen později v roce 2008. Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Holandsku, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20.000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40.000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V letošním roce se konala Sensation v Amsterdamu již po osmé, a stejně jako v minulých letech bylo všech 40.000 vstupenek vyprodáno během několika hodin. Letos Sensation navštívila země jako Belgie, Lotyšsko, Polsko nebo Česká Republika, a stejně jako v Holandsku, i tyto akce byly beznadějně vyprodány. United Music.